IMG_0334
IMG_0334
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
IMG_0334
IMG_0334
previous arrow
next arrow
Shadow

مرکز خدمات فناوری و کسب و کار

مرکز خدمات فناوری و کسب و کار استان خوزستان با ارائه راه کارها ، زمینه لازم جهت رشد و پیشرفت واحدهای مستقر در مرکز را محیا نموده است. همچنین امکانات کامل جهت استقرار در مرکز با امکانات بسیار کامل وجود دارد.
مزایای سرمایه گذاری

مزایای سرمایه گذاری

اهداف مرکز

اهداف مرکز

واحد های مستقر

واحد های مستقر

How Image
How Image
شرکت شهرک های صنعتی خوزستان

اهداف و مأموریت های مرکز خدمات فناوری کسب و کار

ارتقای دانش

ارتقای دانش

کمک به ارتقای دانش ارایه کنندگان خدمات کسب و کار و کسب و کارهای تولیدی به منظور رقابت در عرصه جهانی.

سازماندهی

سازماندهی

سازماندهی برای ارایه خدمات مؤثر و مورد نیاز به ارایه کنندگان خدمات کسب و کارو کسب و کارهای تولیدی به منظور کمک به ارتقای توان رقابتی آنها.

مراکز پژوهشی

مراکز پژوهشی

کمک در جهت دهی مراکزپژوهشی مرتبط با مراکز به سوی تحقیق در رشته های مورد نیازارایه‌کنندگان خدمات کسب و کار و کسب و کارهای تولیدی.

How Image
استقرار در مرکز

ابزارهای حمایتی و مشوق های استقرار در مرکز

عقد قرارداد و شروع کسب و کار

عقد قرارداد و شروع کسب و کار

عقد قرارداد و شروع به کار کسب و کارهای تولیدی منوط به استفاده از خدمات مشاوران مستقر در مراکز خدمات فناوری و کسب و کار استان می باشد.

اعطای کمک های فنی و اعتباری

اعطای کمک های فنی و اعتباری

در اعطای کمکهای فنی و اعتباری، سرمایه در گردش و … مشاوران این مرکز به عنوان بررسی و نظارت کننده در اولویت قرار دارند.

رتبه بندی مشاوران مستقر

رتبه بندی مشاوران مستقر

رتبه بندی مشاوران مستقر و اعلام مشاوران و مرکز برتر در ارزیابی های ادواری سالانه.

کمک های فنی و اعتباری سازمان

کمک های فنی و اعتباری سازمان

استفاده از تسهیلات و کمکهای فنی و اعتباری سازمان و شرکت با توجه به مفاد موافقت‌نامه های متبادله با معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و یا معاونت برنامه ریزی استانداری ها برای خرید قطعی آپارتمان و یا سرمایه در گردش.

How Image

ارزیابی عملکرد و نحوه خدمات رسانی

در همه کشور های پیشرفته به منظور ارزیابی عملکرد میزان و نحوه خدمات رسانی به واحدهای صنعتی، گزارش هایی به شکل های مختلف از واحدهای صنعتی دریافت می شود. ایده صدای صنعت برای بیان مشکلات و یافتن راهکارهای نوین برای حل مشکلات صنایع می باشد.

آمار و اطلاعات

آمار و اطلاعات

آمار را باید علم استخراج و توسعهٔ دانش‌های تجربی انسانی با استفاده از روش‌های گردآوری و تحلیل داده های تجربی (حاصل از اندازه‌گیری و آزمایش) دانست

بیان مشکلات

بیان مشکلات

کشور ما در گروه کشورهایی دسته‌بندی می‌شود که حضور و مشارکت دولت در همه زمینه‌ها به ویژه در امور اقتصادی بسیار پررنگ و مسلط ارزیابی می‌شود. سهم بودجه کل کشور از محصول ناخالص داخلی و سهم دولت در صنعت و مالکیت صنعتی، این ادعا را ثابت می‌کند

بررسی پیشنهادات

بررسی پیشنهادات

برقراری نظام پیشنهادات یکی از مناسب ترین و مفیدترین راهکارهای عملی و کاربردی به منظور رشد و توسعه خلاقیت و نوآوری و استفاده از پیشنهاد و نظرات کارکنان در سازمان ها می باشد.

رویداد های برگزار شده

خدمات قابل ارایه در مرکز

line
Tab Icon

بازاریابی

بازاریابی فرایندی است که طی آن شرکت‌ها مشتریان را درگیر می‌کنند، با مشتری ارتباط قوی برقرار می‌کنند و برای مشتری ارزش ایجاد می‌کنند تا در ازای آن از مشتری ارزش دریافت کنند

Tab Icon

صادرات

استراتژی صادرات به ارسال کالاها به مکان‌ها یا کشورها ی دیگر برای فروش یا معاوضه‌است. در اقتصاد، یک کالای صادره یا هر کالای خوب از یک کشور تا کشور دیگر در یک شیوه مشروع، به‌طور نمونه برای استفاده در صنعت جابه‌جا شده‌است.

Tab Icon

مشاوره

مشاوره در موضوعات و زمینه‌های مختلف علمی و برای اهداف گوناگون انجام می‌شود که در میان مردم، بیشتر جنبهٔ روان‌شناختی آن (مشاورهٔ روان‌شناسی) معروف است

Tab Icon

آموزش

آموزش غالباً تحت راهنمایی مربیان انجام می‌شود، اما فراگیران می‌توانند خود را نیز آموزش دهند. آموزش می‌تواند در شرایط رسمی یا غیررسمی انجام شود و هر تجربه‌ای که تأثیر شکل‌دهی بر نحوه تفکر، احساس یا عمل فرد داشته باشد، می‌تواند نوعی آموزش تلقی شود.